Lakásárak: Ganz utca 7 Budapest

Budapest · II. · Víziváros · Ganz utca

1 683 459 Ft / m²

Árelemzés - ellenőrizze, mennyibe kerül egy lakás Budapest Ganz utca 7

Ebben az épületben a lakások átlagára 0.0%-kal alacsonyabb, mint a Ganz utca átlagos négyzetméterára, ami 1 683 459 Ft.. Ebben az épületben a lakások átlagára 7.13%-kal magasabb mint a Víziváros környékén jellemző átlagos négyzetméterár, ami 1 571 345 Ft. Ebben az épületben a lakások átlagára 4.52%-kal magasabb, mint a II. jelenlegi átlagos négyzetméterára, ami 1 610 603 Ft. Ebben az utcában a lakások átlagos négyzetméterára 32.04%-kal magasabb, mint a a budapesti átlagos négyzetméterár, ami 1 275 000 Ft.

Ingatlanárak összehasonlítása

Átlagos hirdetési árak Ganz utca 7, II., Budapest:

Az épületben található lakások átlagára

Példa kalkuláció a Ganz utca 7 címre, a jelenlegi hirdetési árak alapján.

3-szobás lakás, Ganz utca 7

2026. 05. 03. · Felújítandó

71 682 786 Ft1 462 914 Ft / m²
49 méter
3 szoba
4. emelet

2-szobás lakás, Ganz utca 7

2025. 06. 16. · Kiváló állapotú

73 246 950 Ft1 627 710 Ft / m²
45 méter
2 szoba
földszint

Az épület részletei

A Ganz utca 7 címen található a II., Víziváros területén helyezkedik el, 8.83km-re a városközponttól (légvonalban).

Használja eszközünket online árajánlat kéréséhez

Értékelje lakását