Lakásárak: Solt utca 42 Budapest
Budapest · XI. Újbuda · Kelenföld · Solt utca
Árelemzés - ellenőrizze, mennyibe kerül egy lakás Budapest Solt utca 42
Ebben az épületben a lakások átlagára 0.15%-kal alacsonyabb, mint a Solt utca átlagos négyzetméterára, ami 1 487 833 Ft.. Ebben az épületben a lakások átlagára 6.68%-kal magasabb mint a Kelenföld környékén jellemző átlagos négyzetméterár, ami 1 392 583 Ft. Ebben az épületben a lakások átlagára 3.2%-kal magasabb, mint a XI. Újbuda jelenlegi átlagos négyzetméterára, ami 1 439 639 Ft. Ebben az utcában a lakások átlagos négyzetméterára 16.52%-kal magasabb, mint a a budapesti átlagos négyzetméterár, ami 1 275 000 Ft.
Ingatlanárak összehasonlítása
Átlagos hirdetési árak Solt utca 42, XI. Újbuda, Budapest:
Az épületben található lakások átlagára
Példa kalkuláció a Solt utca 42 címre, a jelenlegi hirdetési árak alapján.
4-szobás lakás, Solt utca 42
2026. 05. 17. · Közepes állapotú
4-szobás lakás, Solt utca 42
2026. 05. 03. · Jó állapotú
5-szobás lakás, Solt utca 42
2025. 05. 22. · Felújítandó
Az épület részletei
A Solt utca 42 címen található a XI. Újbuda, Kelenföld területén helyezkedik el, 9.37km-re a városközponttól (légvonalban).
Az épület 2 emeletes.
Használja eszközünket online árajánlat kéréséhez
Értékelje lakását