Lakásárak: Inotai utca 16 Budapest

Budapest · XI. Újbuda · Kelenvölgy · Inotai utca

1 492 490 Ft / m²

Árelemzés - ellenőrizze, mennyibe kerül egy lakás Budapest Inotai utca 16

Ebben az épületben a lakások átlagára 0.0%-kal alacsonyabb, mint a Inotai utca átlagos négyzetméterára, ami 1 492 490 Ft.. Ebben az épületben a lakások átlagára 3.87%-kal magasabb mint a Kelenvölgy környékén jellemző átlagos négyzetméterár, ami 1 436 905 Ft. Ebben az épületben a lakások átlagára 3.67%-kal magasabb, mint a XI. Újbuda jelenlegi átlagos négyzetméterára, ami 1 439 639 Ft. Ebben az utcában a lakások átlagos négyzetméterára 17.06%-kal magasabb, mint a a budapesti átlagos négyzetméterár, ami 1 275 000 Ft.

Ingatlanárak összehasonlítása

Átlagos hirdetési árak Inotai utca 16, XI. Újbuda, Budapest:

Az épületben található lakások átlagára

Példa kalkuláció a Inotai utca 16 címre, a jelenlegi hirdetési árak alapján.

5-szobás lakás, Inotai utca 16

2026. 04. 19. · Jó állapotú

252 667 080 Ft1 403 706 Ft / m²
180 méter
5 szoba
földszint

Az épület részletei

A Inotai utca 16 címen található a XI. Újbuda, Kelenvölgy területén helyezkedik el, 9.85km-re a városközponttól (légvonalban).

Használja eszközünket online árajánlat kéréséhez

Értékelje lakását