Lakásárak: Árnika utca 1 Budapest

Budapest · XI. Újbuda · Sasad · Árnika utca

1 636 652 Ft / m²

Árelemzés - ellenőrizze, mennyibe kerül egy lakás Budapest Árnika utca 1

Ebben az épületben a lakások átlagára 0.0%-kal alacsonyabb, mint a Árnika utca átlagos négyzetméterára, ami 1 636 652 Ft.. Ebben az épületben a lakások átlagára 0.76%-kal alacsonyabb mint a Sasad környékén jellemző átlagos négyzetméterár, ami 1 649 145 Ft. Ebben az épületben a lakások átlagára 13.68%-kal magasabb, mint a XI. Újbuda jelenlegi átlagos négyzetméterára, ami 1 439 639 Ft. Ebben az utcában a lakások átlagos négyzetméterára 28.36%-kal magasabb, mint a a budapesti átlagos négyzetméterár, ami 1 275 000 Ft.

Ingatlanárak összehasonlítása

Átlagos hirdetési árak Árnika utca 1, XI. Újbuda, Budapest:

Az épület részletei

A Árnika utca 1 címen található a XI. Újbuda, Sasad területén helyezkedik el, 12.04km-re a városközponttól (légvonalban).

Használja eszközünket online árajánlat kéréséhez

Értékelje lakását