Lakásárak: Vörösmarty utca 1 Budapest

Budapest · II. · Széphalom · Vörösmarty utca

1 628 953 Ft / m²

Árelemzés - ellenőrizze, mennyibe kerül egy lakás Budapest Vörösmarty utca 1

Ebben az épületben a lakások átlagára 0.0%-kal alacsonyabb, mint a Vörösmarty utca átlagos négyzetméterára, ami 1 628 953 Ft.. Ebben az épületben a lakások átlagára 17.93%-kal magasabb mint a Széphalom környékén jellemző átlagos négyzetméterár, ami 1 381 250 Ft. Ebben az épületben a lakások átlagára 1.14%-kal magasabb, mint a II. jelenlegi átlagos négyzetméterára, ami 1 610 603 Ft. Ebben az utcában a lakások átlagos négyzetméterára 27.76%-kal magasabb, mint a a budapesti átlagos négyzetméterár, ami 1 275 000 Ft.

Ingatlanárak összehasonlítása

Átlagos hirdetési árak Vörösmarty utca 1, II., Budapest:

Az épület részletei

A Vörösmarty utca 1 címen található a II., Széphalom területén helyezkedik el, 16.02km-re a városközponttól (légvonalban).

Használja eszközünket online árajánlat kéréséhez

Értékelje lakását