Lakásárak: Üvegház utca 1 Budapest

Budapest · II. · Pesthidegkút-Ófalu · Üvegház utca

1 582 866 Ft / m²

Árelemzés - ellenőrizze, mennyibe kerül egy lakás Budapest Üvegház utca 1

Ebben az épületben a lakások átlagára 0.0%-kal alacsonyabb, mint a Üvegház utca átlagos négyzetméterára, ami 1 582 866 Ft.. Ebben az épületben a lakások átlagára 41.18%-kal magasabb mint a Pesthidegkút-Ófalu környékén jellemző átlagos négyzetméterár, ami 1 121 155 Ft. Ebben az épületben a lakások átlagára 1.72%-kal alacsonyabb, mint a II. jelenlegi átlagos négyzetméterára, ami 1 610 603 Ft. Ebben az utcában a lakások átlagos négyzetméterára 24.15%-kal magasabb, mint a a budapesti átlagos négyzetméterár, ami 1 275 000 Ft.

Ingatlanárak összehasonlítása

Átlagos hirdetési árak Üvegház utca 1, II., Budapest:

Az épületben található lakások átlagára

Példa kalkuláció a Üvegház utca 1 címre, a jelenlegi hirdetési árak alapján.

5-szobás lakás, Üvegház utca 1

2026. 04. 18. · Jó állapotú

179 317 600 Ft1 120 735 Ft / m²
160 méter
5 szoba
2. emelet

3-szobás lakás, Üvegház utca 1

2023. 08. 18. · Jó állapotú

63 009 413 Ft940 439 Ft / m²
67 méter
3 szoba
földszint

Az épület részletei

A Üvegház utca 1 címen található a II., Pesthidegkút-Ófalu területén helyezkedik el, 17.02km-re a városközponttól (légvonalban).

Használja eszközünket online árajánlat kéréséhez

Értékelje lakását