Lakásárak: Templom utca 40 Budapest

Budapest · II. · Pesthidegkút-Ófalu · Templom utca

1 586 136 Ft / m²

Árelemzés - ellenőrizze, mennyibe kerül egy lakás Budapest Templom utca 40

Ebben az épületben a lakások átlagára 0.01%-kal magasabb, mint a Templom utca átlagos négyzetméterára, ami 1 585 965 Ft.. Ebben az épületben a lakások átlagára 41.47%-kal magasabb mint a Pesthidegkút-Ófalu környékén jellemző átlagos négyzetméterár, ami 1 121 155 Ft. Ebben az épületben a lakások átlagára 1.52%-kal alacsonyabb, mint a II. jelenlegi átlagos négyzetméterára, ami 1 610 603 Ft. Ebben az utcában a lakások átlagos négyzetméterára 24.4%-kal magasabb, mint a a budapesti átlagos négyzetméterár, ami 1 275 000 Ft.

Ingatlanárak összehasonlítása

Átlagos hirdetési árak Templom utca 40, II., Budapest:

Az épületben található lakások átlagára

Példa kalkuláció a Templom utca 40 címre, a jelenlegi hirdetési árak alapján.

5-szobás lakás, Templom utca 40

2026. 05. 02. · Felújítandó

255 825 250 Ft1 023 301 Ft / m²
250 méter
5 szoba
1. emelet

Az épület részletei

A Templom utca 40 címen található a II., Pesthidegkút-Ófalu területén helyezkedik el, 16.76km-re a városközponttól (légvonalban).

Használja eszközünket online árajánlat kéréséhez

Értékelje lakását