Lakásárak: Selyemakác utca 24 Budapest

Budapest · II. · Szépvölgy · Selyemakác utca

1 737 745 Ft / m²

Árelemzés - ellenőrizze, mennyibe kerül egy lakás Budapest Selyemakác utca 24

Ebben az épületben a lakások átlagára 0.01%-kal magasabb, mint a Selyemakác utca átlagos négyzetméterára, ami 1 737 540 Ft.. Ebben az épületben a lakások átlagára 1.3%-kal magasabb mint a Szépvölgy környékén jellemző átlagos négyzetméterár, ami 1 715 454 Ft. Ebben az épületben a lakások átlagára 7.89%-kal magasabb, mint a II. jelenlegi átlagos négyzetméterára, ami 1 610 603 Ft. Ebben az utcában a lakások átlagos négyzetméterára 36.29%-kal magasabb, mint a a budapesti átlagos négyzetméterár, ami 1 275 000 Ft.

Ingatlanárak összehasonlítása

Átlagos hirdetési árak Selyemakác utca 24, II., Budapest:

Az épületben található lakások átlagára

Példa kalkuláció a Selyemakác utca 24 címre, a jelenlegi hirdetési árak alapján.

2-szobás lakás, Selyemakác utca 24

2026. 05. 03. · Jó állapotú

157 478 720 Ft1 968 484 Ft / m²
80 méter
2 szoba
2. emelet

Az épület részletei

A Selyemakác utca 24 címen található a II., Szépvölgy területén helyezkedik el, 13.0km-re a városközponttól (légvonalban).

Használja eszközünket online árajánlat kéréséhez

Értékelje lakását