Árelemzés - ellenőrizze, mennyibe kerül egy lakás Budapest Orsó utca 8
Ebben az épületben a lakások átlagára 0.01%-kal alacsonyabb, mint a Orsó utca átlagos négyzetméterára, ami 1 841 756 Ft.. Ebben az épületben a lakások átlagára 0.67%-kal magasabb mint a Törökvész környékén jellemző átlagos négyzetméterár, ami 1 829 461 Ft. Ebben az épületben a lakások átlagára 14.35%-kal magasabb, mint a II. jelenlegi átlagos négyzetméterára, ami 1 610 603 Ft. Ebben az utcában a lakások átlagos négyzetméterára 44.44%-kal magasabb, mint a a budapesti átlagos négyzetméterár, ami 1 275 000 Ft.
Ingatlanárak összehasonlítása
Átlagos hirdetési árak Orsó utca 8, II., Budapest:
Az épületben található lakások átlagára
Példa kalkuláció a Orsó utca 8 címre, a jelenlegi hirdetési árak alapján.
2-szobás lakás, Orsó utca 8
2026. 05. 08. · Közepes állapotú
2-szobás lakás, Orsó utca 8
2026. 05. 02. · Közepes állapotú
3-szobás lakás, Orsó utca 8
2026. 05. 02. · Jó állapotú
2-szobás lakás, Orsó utca 8
2026. 05. 01. · Közepes állapotú
2-szobás lakás, Orsó utca 8
2026. 04. 25. · Felújítandó
3-szobás lakás, Orsó utca 8
2026. 02. 06. · Felújítandó
3-szobás lakás, Orsó utca 8
2025. 03. 07. · Kiváló állapotú
Az épület részletei
A Orsó utca 8 címen található a II., Törökvész területén helyezkedik el, 11.72km-re a városközponttól (légvonalban).
Használja eszközünket online árajánlat kéréséhez
Értékelje lakását