Lakásárak: Mikes Kelemen utca 35 Budapest

Budapest · II. · Remetekertváros · Mikes Kelemen utca

1 610 578 Ft / m²
Az épület emeleteinek száma 2
Értékelje lakását

Árelemzés - ellenőrizze, mennyibe kerül egy lakás Budapest Mikes Kelemen utca 35

Ebben az épületben a lakások átlagára 1.31%-kal alacsonyabb, mint a Mikes Kelemen utca átlagos négyzetméterára, ami 1 631 908 Ft.. Ebben az épületben a lakások átlagára 63.82%-kal magasabb mint a Remetekertváros környékén jellemző átlagos négyzetméterár, ami 983 151 Ft. Ebben az épületben a lakások átlagára 0.0%-kal alacsonyabb, mint a II. jelenlegi átlagos négyzetméterára, ami 1 610 603 Ft. Ebben az utcában a lakások átlagos négyzetméterára 26.32%-kal magasabb, mint a a budapesti átlagos négyzetméterár, ami 1 275 000 Ft.

Ingatlanárak összehasonlítása

Átlagos hirdetési árak Mikes Kelemen utca 35, II., Budapest:

Az épületben található lakások átlagára

Példa kalkuláció a Mikes Kelemen utca 35 címre, a jelenlegi hirdetési árak alapján.

4-szobás lakás, Mikes Kelemen utca 35

2025. 07. 06. · Felújítandó

146 325 360 Ft1 219 378 Ft / m²
120 méter
4 szoba
2. emelet

Az épület részletei

A Mikes Kelemen utca 35 címen található a II., Remetekertváros területén helyezkedik el, 16.41km-re a városközponttól (légvonalban).

Az épület 2 emeletes.

Használja eszközünket online árajánlat kéréséhez

Értékelje lakását