Lakásárak: Mester utca 3 Budapest

Budapest · II. · Pesthidegkút-Ófalu · Mester utca

1 586 313 Ft / m²

Árelemzés - ellenőrizze, mennyibe kerül egy lakás Budapest Mester utca 3

Ebben az épületben a lakások átlagára 0.0%-kal alacsonyabb, mint a Mester utca átlagos négyzetméterára, ami 1 586 313 Ft.. Ebben az épületben a lakások átlagára 41.49%-kal magasabb mint a Pesthidegkút-Ófalu környékén jellemző átlagos négyzetméterár, ami 1 121 155 Ft. Ebben az épületben a lakások átlagára 1.51%-kal alacsonyabb, mint a II. jelenlegi átlagos négyzetméterára, ami 1 610 603 Ft. Ebben az utcában a lakások átlagos négyzetméterára 24.42%-kal magasabb, mint a a budapesti átlagos négyzetméterár, ami 1 275 000 Ft.

Ingatlanárak összehasonlítása

Átlagos hirdetési árak Mester utca 3, II., Budapest:

Az épületben található lakások átlagára

Példa kalkuláció a Mester utca 3 címre, a jelenlegi hirdetési árak alapján.

3-szobás lakás, Mester utca 3

2026. 04. 17. · Felújítandó

99 467 968 Ft1 213 024 Ft / m²
82 méter
3 szoba
földszint

Az épület részletei

A Mester utca 3 címen található a II., Pesthidegkút-Ófalu területén helyezkedik el, 16.63km-re a városközponttól (légvonalban).

Használja eszközünket online árajánlat kéréséhez

Értékelje lakását