Lakásárak: Lupény utca 2-4 Budapest

Budapest · II. · Pasarét · Lupény utca

1 772 792 Ft / m²

Árelemzés - ellenőrizze, mennyibe kerül egy lakás Budapest Lupény utca 2-4

Ebben az épületben a lakások átlagára 0.0%-kal alacsonyabb, mint a Lupény utca átlagos négyzetméterára, ami 1 772 785 Ft.. Ebben az épületben a lakások átlagára 10.76%-kal magasabb mint a Pasarét környékén jellemző átlagos négyzetméterár, ami 1 600 566 Ft. Ebben az épületben a lakások átlagára 10.07%-kal magasabb, mint a II. jelenlegi átlagos négyzetméterára, ami 1 610 603 Ft. Ebben az utcában a lakások átlagos négyzetméterára 39.04%-kal magasabb, mint a a budapesti átlagos négyzetméterár, ami 1 275 000 Ft.

Ingatlanárak összehasonlítása

Átlagos hirdetési árak Lupény utca 2-4, II., Budapest:

Az épületben található lakások átlagára

Példa kalkuláció a Lupény utca 2-4 címre, a jelenlegi hirdetési árak alapján.

3-szobás lakás, Lupény utca 2-4

2025. 05. 11. · Kiváló állapotú

186 021 100 Ft1 860 211 Ft / m²
100 méter
3 szoba
1. emelet

3-szobás lakás, Lupény utca 2-4

2024. 08. 10. · Kiváló állapotú

132 260 120 Ft1 437 610 Ft / m²
92 méter
3 szoba
1. emelet

Az épület részletei

A Lupény utca 2-4 címen található a II., Pasarét területén helyezkedik el, 11.42km-re a városközponttól (légvonalban).

Használja eszközünket online árajánlat kéréséhez

Értékelje lakását