Lakásárak: Lajos utca 16 Budapest

Budapest · II. · Újlak · Lajos utca

1 665 859 Ft / m²

Árelemzés - ellenőrizze, mennyibe kerül egy lakás Budapest Lajos utca 16

Ebben az épületben a lakások átlagára 0.0%-kal alacsonyabb, mint a Lajos utca átlagos négyzetméterára, ami 1 665 891 Ft.. Ebben az épületben a lakások átlagára 12.54%-kal magasabb mint a Újlak környékén jellemző átlagos négyzetméterár, ami 1 480 235 Ft. Ebben az épületben a lakások átlagára 3.43%-kal magasabb, mint a II. jelenlegi átlagos négyzetméterára, ami 1 610 603 Ft. Ebben az utcában a lakások átlagos négyzetméterára 30.66%-kal magasabb, mint a a budapesti átlagos négyzetméterár, ami 1 275 000 Ft.

Ingatlanárak összehasonlítása

Átlagos hirdetési árak Lajos utca 16, II., Budapest:

Az épületben található lakások átlagára

Példa kalkuláció a Lajos utca 16 címre, a jelenlegi hirdetési árak alapján.

3-szobás lakás, Lajos utca 16

2025. 05. 11. · Jó állapotú

109 681 542 Ft1 482 183 Ft / m²
74 méter
3 szoba
4. emelet

4-szobás lakás, Lajos utca 16

2024. 04. 13. · Közepes állapotú

77 814 423 Ft1 065 951 Ft / m²
73 méter
4 szoba
2. emelet

Az épület részletei

A Lajos utca 16 címen található a II., Újlak területén helyezkedik el, 9.52km-re a városközponttól (légvonalban).

Használja eszközünket online árajánlat kéréséhez

Értékelje lakását