Lakásárak: Kapy utca 14/a Budapest

Budapest · II. · Törökvész · Kapy utca

1 829 689 Ft / m²

Árelemzés - ellenőrizze, mennyibe kerül egy lakás Budapest Kapy utca 14/a

Ebben az épületben a lakások átlagára 0.08%-kal magasabb, mint a Kapy utca átlagos négyzetméterára, ami 1 828 175 Ft.. Ebben az épületben a lakások átlagára 0.01%-kal magasabb mint a Törökvész környékén jellemző átlagos négyzetméterár, ami 1 829 461 Ft. Ebben az épületben a lakások átlagára 13.6%-kal magasabb, mint a II. jelenlegi átlagos négyzetméterára, ami 1 610 603 Ft. Ebben az utcában a lakások átlagos négyzetméterára 43.51%-kal magasabb, mint a a budapesti átlagos négyzetméterár, ami 1 275 000 Ft.

Ingatlanárak összehasonlítása

Átlagos hirdetési árak Kapy utca 14/a, II., Budapest:

Az épületben található lakások átlagára

Példa kalkuláció a Kapy utca 14/a címre, a jelenlegi hirdetési árak alapján.

3-szobás lakás, Kapy utca 14/a

2026. 05. 02. · Jó állapotú

156 898 880 Ft1 961 236 Ft / m²
80 méter
3 szoba
2. emelet

Az épület részletei

A Kapy utca 14/a címen található a II., Törökvész területén helyezkedik el, 12.5km-re a városközponttól (légvonalban).

Használja eszközünket online árajánlat kéréséhez

Értékelje lakását