Lakásárak: Hűvösvölgyi út 98 Budapest
Budapest · II. · Kurucles · Hűvösvölgyi út
Árelemzés - ellenőrizze, mennyibe kerül egy lakás Budapest Hűvösvölgyi út 98
Ebben az épületben a lakások átlagára 0.02%-kal magasabb, mint a Hűvösvölgyi út átlagos négyzetméterára, ami 1 771 501 Ft.. Ebben az épületben a lakások átlagára 9.1%-kal magasabb mint a Kurucles környékén jellemző átlagos négyzetméterár, ami 1 624 106 Ft. Ebben az épületben a lakások átlagára 10.02%-kal magasabb, mint a II. jelenlegi átlagos négyzetméterára, ami 1 610 603 Ft. Ebben az utcában a lakások átlagos négyzetméterára 38.97%-kal magasabb, mint a a budapesti átlagos négyzetméterár, ami 1 275 000 Ft.
Ingatlanárak összehasonlítása
Átlagos hirdetési árak Hűvösvölgyi út 98, II., Budapest:
Az épületben található lakások átlagára
Példa kalkuláció a Hűvösvölgyi út 98 címre, a jelenlegi hirdetési árak alapján.
3-szobás lakás, Hűvösvölgyi út 98
2026. 05. 02. · Felújítandó
2-szobás lakás, Hűvösvölgyi út 98
2026. 04. 21. · Jó állapotú
2-szobás lakás, Hűvösvölgyi út 98
2025. 03. 06. · Közepes állapotú
3-szobás lakás, Hűvösvölgyi út 98
2023. 04. 09. · Közepes állapotú
Az épület részletei
A Hűvösvölgyi út 98 címen található a II., Kurucles területén helyezkedik el, 13.57km-re a városközponttól (légvonalban).
Használja eszközünket online árajánlat kéréséhez
Értékelje lakását