Lakásárak: Homokóra utca 33 Budapest

Budapest · II. · Adyliget · Homokóra utca

1 681 284 Ft / m²

Árelemzés - ellenőrizze, mennyibe kerül egy lakás Budapest Homokóra utca 33

Ebben az épületben a lakások átlagára 0.0%-kal alacsonyabb, mint a Homokóra utca átlagos négyzetméterára, ami 1 681 284 Ft.. Ebben az épületben a lakások átlagára 14.59%-kal magasabb mint a Adyliget környékén jellemző átlagos négyzetméterár, ami 1 467 262 Ft. Ebben az épületben a lakások átlagára 4.39%-kal magasabb, mint a II. jelenlegi átlagos négyzetméterára, ami 1 610 603 Ft. Ebben az utcában a lakások átlagos négyzetméterára 31.87%-kal magasabb, mint a a budapesti átlagos négyzetméterár, ami 1 275 000 Ft.

Ingatlanárak összehasonlítása

Átlagos hirdetési árak Homokóra utca 33, II., Budapest:

Az épületben található lakások átlagára

Példa kalkuláció a Homokóra utca 33 címre, a jelenlegi hirdetési árak alapján.

4-szobás lakás, Homokóra utca 33

2026. 05. 18. · Jó állapotú

372 650 200 Ft1 863 251 Ft / m²
200 méter
4 szoba
1. emelet

2-szobás lakás, Homokóra utca 33

2025. 03. 10. · Kiváló állapotú

155 830 050 Ft1 731 445 Ft / m²
90 méter
2 szoba
1. emelet

Az épület részletei

A Homokóra utca 33 címen található a II., Adyliget területén helyezkedik el, 17.21km-re a városközponttól (légvonalban).

Használja eszközünket online árajánlat kéréséhez

Értékelje lakását