Lakásárak: Hideg utca 8 Budapest
Budapest · II. · Hideg utca
1 638 800 Ft / m²
Árelemzés - ellenőrizze, mennyibe kerül egy lakás Budapest Hideg utca 8
Ebben az épületben a lakások átlagára 0.0%-kal alacsonyabb, mint a Hideg utca átlagos négyzetméterára, ami 1 638 800 Ft.. Ebben az épületben a lakások átlagára 1.75%-kal magasabb, mint a II. jelenlegi átlagos négyzetméterára, ami 1 610 603 Ft. Ebben az utcában a lakások átlagos négyzetméterára 28.53%-kal magasabb, mint a a budapesti átlagos négyzetméterár, ami 1 275 000 Ft.
Ingatlanárak összehasonlítása
Átlagos hirdetési árak Hideg utca 8, II., Budapest:
Az épületben található lakások átlagára
Példa kalkuláció a Hideg utca 8 címre, a jelenlegi hirdetési árak alapján.
3-szobás lakás, Hideg utca 8
2026. 05. 03. · Jó állapotú
153 968 320 Ft1 749 640 Ft / m²
88 méter
3 szoba
2. emelet
Árak részletei
Az elkészítéshez a fenti értékbecslést használtuk 20 belül foglalkozik 6158m.
Az épület részletei
A Hideg utca 8 címen található a II.,
16.4km-re a városközponttól (légvonalban).
Szeretné tudni lakása árát?
Használja eszközünket online árajánlat kéréséhez
Értékelje lakását