Lakásárak: Henger utca 15 Budapest

Budapest · II. · Országút · Henger utca

1 666 778 Ft / m²

Árelemzés - ellenőrizze, mennyibe kerül egy lakás Budapest Henger utca 15

Ebben az épületben a lakások átlagára 0.0%-kal alacsonyabb, mint a Henger utca átlagos négyzetméterára, ami 1 666 778 Ft.. Ebben az épületben a lakások átlagára 8.32%-kal magasabb mint a Országút környékén jellemző átlagos négyzetméterár, ami 1 538 819 Ft. Ebben az épületben a lakások átlagára 3.49%-kal magasabb, mint a II. jelenlegi átlagos négyzetméterára, ami 1 610 603 Ft. Ebben az utcában a lakások átlagos négyzetméterára 30.73%-kal magasabb, mint a a budapesti átlagos négyzetméterár, ami 1 275 000 Ft.

Ingatlanárak összehasonlítása

Átlagos hirdetési árak Henger utca 15, II., Budapest:

Az épület részletei

A Henger utca 15 címen található a II., Országút területén helyezkedik el, 8.98km-re a városközponttól (légvonalban).

Használja eszközünket online árajánlat kéréséhez

Értékelje lakását