Lakásárak: Gül Baba utca 4 Budapest

Budapest · II. · Rózsadomb · Gül Baba utca

1 712 019 Ft / m²

Árelemzés - ellenőrizze, mennyibe kerül egy lakás Budapest Gül Baba utca 4

Ebben az épületben a lakások átlagára 0.0%-kal alacsonyabb, mint a Gül Baba utca átlagos négyzetméterára, ami 1 711 996 Ft.. Ebben az épületben a lakások átlagára 3.53%-kal magasabb mint a Rózsadomb környékén jellemző átlagos négyzetméterár, ami 1 653 665 Ft. Ebben az épületben a lakások átlagára 6.3%-kal magasabb, mint a II. jelenlegi átlagos négyzetméterára, ami 1 610 603 Ft. Ebben az utcában a lakások átlagos négyzetméterára 34.28%-kal magasabb, mint a a budapesti átlagos négyzetméterár, ami 1 275 000 Ft.

Ingatlanárak összehasonlítása

Átlagos hirdetési árak Gül Baba utca 4, II., Budapest:

Az épületben található lakások átlagára

Példa kalkuláció a Gül Baba utca 4 címre, a jelenlegi hirdetési árak alapján.

1-szobás lakás, Gül Baba utca 4

2026. 05. 18. · Közepes állapotú

94 905 226 Ft1 636 297 Ft / m²
58 méter
1 szoba
2. emelet

6-szobás lakás, Gül Baba utca 4

2026. 05. 02. · Kiváló állapotú

290 621 520 Ft2 075 868 Ft / m²
140 méter
6 szoba
2. emelet

Az épület részletei

A Gül Baba utca 4 címen található a II., Rózsadomb területén helyezkedik el, 9.13km-re a városközponttól (légvonalban).

Használja eszközünket online árajánlat kéréséhez

Értékelje lakását