Lakásárak: Frankel Leó út 2 Budapest
Budapest · II. · Országút · Frankel Leó út
Árelemzés - ellenőrizze, mennyibe kerül egy lakás Budapest Frankel Leó út 2
Ebben az épületben a lakások átlagára 0.0%-kal alacsonyabb, mint a Frankel Leó út átlagos négyzetméterára, ami 1 666 581 Ft.. Ebben az épületben a lakások átlagára 8.3%-kal magasabb mint a Országút környékén jellemző átlagos négyzetméterár, ami 1 538 819 Ft. Ebben az épületben a lakások átlagára 3.48%-kal magasabb, mint a II. jelenlegi átlagos négyzetméterára, ami 1 610 603 Ft. Ebben az utcában a lakások átlagos négyzetméterára 30.71%-kal magasabb, mint a a budapesti átlagos négyzetméterár, ami 1 275 000 Ft.
Ingatlanárak összehasonlítása
Átlagos hirdetési árak Frankel Leó út 2, II., Budapest:
Az épületben található lakások átlagára
Példa kalkuláció a Frankel Leó út 2 címre, a jelenlegi hirdetési árak alapján.
2-szobás lakás, Frankel Leó út 2
2026. 05. 11. · Jó állapotú
1-szobás lakás, Frankel Leó út 2
2026. 05. 02. · Közepes állapotú
3-szobás lakás, Frankel Leó út 2
2026. 05. 02. · Kiváló állapotú
2-szobás lakás, Frankel Leó út 2
2026. 05. 02. · Közepes állapotú
2-szobás lakás, Frankel Leó út 2
2025. 04. 11. · Jó állapotú
1-szobás lakás, Frankel Leó út 2
2025. 02. 13. · Közepes állapotú
Az épület részletei
A Frankel Leó út 2 címen található a II., Országút területén helyezkedik el, 8.85km-re a városközponttól (légvonalban).
Használja eszközünket online árajánlat kéréséhez
Értékelje lakását