Lakásárak: Csíksomlyó utca 14 Budapest

Budapest · II. · Pálvölgy · Csíksomlyó utca

1 883 435 Ft / m²

Árelemzés - ellenőrizze, mennyibe kerül egy lakás Budapest Csíksomlyó utca 14

Ebben az épületben a lakások átlagára 0.0%-kal alacsonyabb, mint a Csíksomlyó utca átlagos négyzetméterára, ami 1 883 435 Ft.. Ebben az épületben a lakások átlagára 2.02%-kal alacsonyabb mint a Pálvölgy környékén jellemző átlagos négyzetméterár, ami 1 922 275 Ft. Ebben az épületben a lakások átlagára 16.94%-kal magasabb, mint a II. jelenlegi átlagos négyzetméterára, ami 1 610 603 Ft. Ebben az utcában a lakások átlagos négyzetméterára 47.72%-kal magasabb, mint a a budapesti átlagos négyzetméterár, ami 1 275 000 Ft.

Ingatlanárak összehasonlítása

Átlagos hirdetési árak Csíksomlyó utca 14, II., Budapest:

Az épületben található lakások átlagára

Példa kalkuláció a Csíksomlyó utca 14 címre, a jelenlegi hirdetési árak alapján.

3-szobás lakás, Csíksomlyó utca 14

2025. 03. 25. · Kiváló állapotú

141 966 230 Ft2 028 089 Ft / m²
70 méter
3 szoba
3. emelet

Az épület részletei

A Csíksomlyó utca 14 címen található a II., Pálvölgy területén helyezkedik el, 12.18km-re a városközponttól (légvonalban).

Használja eszközünket online árajánlat kéréséhez

Értékelje lakását