Lakásárak: Csatlós utca 3 Budapest

Budapest · II. · Máriaremete · Csatlós utca

1 620 227 Ft / m²

Árelemzés - ellenőrizze, mennyibe kerül egy lakás Budapest Csatlós utca 3

Ebben az épületben a lakások átlagára 0.02%-kal magasabb, mint a Csatlós utca átlagos négyzetméterára, ami 1 619 953 Ft.. Ebben az épületben a lakások átlagára 45.66%-kal magasabb mint a Máriaremete környékén jellemző átlagos négyzetméterár, ami 1 112 327 Ft. Ebben az épületben a lakások átlagára 0.6%-kal magasabb, mint a II. jelenlegi átlagos négyzetméterára, ami 1 610 603 Ft. Ebben az utcában a lakások átlagos négyzetméterára 27.08%-kal magasabb, mint a a budapesti átlagos négyzetméterár, ami 1 275 000 Ft.

Ingatlanárak összehasonlítása

Átlagos hirdetési árak Csatlós utca 3, II., Budapest:

Az épületben található lakások átlagára

Példa kalkuláció a Csatlós utca 3 címre, a jelenlegi hirdetési árak alapján.

3-szobás lakás, Csatlós utca 3

2024. 12. 26. · Kiváló állapotú

173 206 282 Ft1 946 138 Ft / m²
89 méter
3 szoba
2. emelet

Az épület részletei

A Csatlós utca 3 címen található a II., Máriaremete területén helyezkedik el, 17.88km-re a városközponttól (légvonalban).

Használja eszközünket online árajánlat kéréséhez

Értékelje lakását