Lakásárak: Ábrányi Emil utca 8/b Budapest

Budapest · II. · Törökvész · Ábrányi Emil utca

1 842 007 Ft / m²

Árelemzés - ellenőrizze, mennyibe kerül egy lakás Budapest Ábrányi Emil utca 8/b

Ebben az épületben a lakások átlagára 0.0%-kal alacsonyabb, mint a Ábrányi Emil utca átlagos négyzetméterára, ami 1 842 007 Ft.. Ebben az épületben a lakások átlagára 0.69%-kal magasabb mint a Törökvész környékén jellemző átlagos négyzetméterár, ami 1 829 461 Ft. Ebben az épületben a lakások átlagára 14.37%-kal magasabb, mint a II. jelenlegi átlagos négyzetméterára, ami 1 610 603 Ft. Ebben az utcában a lakások átlagos négyzetméterára 44.47%-kal magasabb, mint a a budapesti átlagos négyzetméterár, ami 1 275 000 Ft.

Ingatlanárak összehasonlítása

Átlagos hirdetési árak Ábrányi Emil utca 8/b, II., Budapest:

Az épületben található lakások átlagára

Példa kalkuláció a Ábrányi Emil utca 8/b címre, a jelenlegi hirdetési árak alapján.

3-szobás lakás, Ábrányi Emil utca 8/b

2026. 04. 17. · Jó állapotú

160 183 840 Ft2 002 298 Ft / m²
80 méter
3 szoba
1. emelet

Az épület részletei

A Ábrányi Emil utca 8/b címen található a II., Törökvész területén helyezkedik el, 11.56km-re a városközponttól (légvonalban).

Használja eszközünket online árajánlat kéréséhez

Értékelje lakását