Lakásárak: Szentháromság utca 15 Budapest

Budapest · I. Budavár · Budai Vár · Szentháromság utca

2 062 378 Ft / m²

Árelemzés - ellenőrizze, mennyibe kerül egy lakás Budapest Szentháromság utca 15

Ebben az épületben a lakások átlagára 0.03%-kal alacsonyabb, mint a Szentháromság utca átlagos négyzetméterára, ami 2 063 072 Ft.. Ebben az épületben a lakások átlagára 33.42%-kal magasabb mint a Budai Vár környékén jellemző átlagos négyzetméterár, ami 1 545 779 Ft. Ebben az épületben a lakások átlagára 29.4%-kal magasabb, mint a I. Budavár jelenlegi átlagos négyzetméterára, ami 1 593 750 Ft. Ebben az utcában a lakások átlagos négyzetméterára 61.76%-kal magasabb, mint a a budapesti átlagos négyzetméterár, ami 1 275 000 Ft.

Ingatlanárak összehasonlítása

Átlagos hirdetési árak Szentháromság utca 15, I. Budavár, Budapest:

Az épületben található lakások átlagára

Példa kalkuláció a Szentháromság utca 15 címre, a jelenlegi hirdetési árak alapján.

3-szobás lakás, Szentháromság utca 15

2026. 05. 02. · Jó állapotú

223 019 500 Ft2 027 450 Ft / m²
110 méter
3 szoba
1. emelet

Az épület részletei

A Szentháromság utca 15 címen található a I. Budavár, Budai Vár területén helyezkedik el, 8.83km-re a városközponttól (légvonalban).

Használja eszközünket online árajánlat kéréséhez

Értékelje lakását