Lakásárak: Kagyló utca 3 Budapest
1 792 931 Ft / m²
Árelemzés - ellenőrizze, mennyibe kerül egy lakás Budapest Kagyló utca 3
Ebben az épületben a lakások átlagára 0.0%-kal alacsonyabb, mint a Kagyló utca átlagos négyzetméterára, ami 1 792 931 Ft.. Ebben az épületben a lakások átlagára 14.1%-kal magasabb mint a Víziváros környékén jellemző átlagos négyzetméterár, ami 1 571 345 Ft. Ebben az épületben a lakások átlagára 12.5%-kal magasabb, mint a I. Budavár jelenlegi átlagos négyzetméterára, ami 1 593 750 Ft. Ebben az utcában a lakások átlagos négyzetméterára 40.62%-kal magasabb, mint a a budapesti átlagos négyzetméterár, ami 1 275 000 Ft.
Ingatlanárak összehasonlítása
Átlagos hirdetési árak Kagyló utca 3, I. Budavár, Budapest:
Az épület részletei
A Kagyló utca 3 címen található a I. Budavár, Víziváros területén helyezkedik el, 8.91km-re a városközponttól (légvonalban).
Szeretné tudni lakása árát?
Használja eszközünket online árajánlat kéréséhez
Értékelje lakását