Lakásárak: József Attila utca 27 Budapest

Budapest · XXI. Csepel · Csepel-Kertváros · József Attila utca

1 041 493 Ft / m²

Árelemzés - ellenőrizze, mennyibe kerül egy lakás Budapest József Attila utca 27

Ebben az épületben a lakások átlagára 0.0%-kal alacsonyabb, mint a József Attila utca átlagos négyzetméterára, ami 1 041 474 Ft.. Ebben az épületben a lakások átlagára 11.24%-kal magasabb mint a Csepel-Kertváros környékén jellemző átlagos négyzetméterár, ami 936 250 Ft. Ebben az épületben a lakások átlagára 12.11%-kal magasabb, mint a XXI. Csepel jelenlegi átlagos négyzetméterára, ami 928 972 Ft. Ebben az utcában a lakások átlagos négyzetméterára 18.31%-kal alacsonyabb, mint a a budapesti átlagos négyzetméterár, ami 1 275 000 Ft.

Ingatlanárak összehasonlítása

Átlagos hirdetési árak József Attila utca 27, XXI. Csepel, Budapest:

Az épületben található lakások átlagára

Példa kalkuláció a József Attila utca 27 címre, a jelenlegi hirdetési árak alapján.

2-szobás lakás, József Attila utca 27

2026. 05. 03. · Közepes állapotú

63 047 880 Ft875 665 Ft / m²
72 méter
2 szoba
4. emelet

Az épület részletei

A József Attila utca 27 címen található a XXI. Csepel, Csepel-Kertváros területén helyezkedik el, 8.17km-re a városközponttól (légvonalban).

Használja eszközünket online árajánlat kéréséhez

Értékelje lakását