Lakásárak: Cinege utca 4 Budapest

Budapest · XXI. Csepel · Csepel-Királyerdő · Cinege utca

1 032 592 Ft / m²

Árelemzés - ellenőrizze, mennyibe kerül egy lakás Budapest Cinege utca 4

Ebben az épületben a lakások átlagára 0.0%-kal alacsonyabb, mint a Cinege utca átlagos négyzetméterára, ami 1 032 592 Ft.. Ebben az épületben a lakások átlagára 21.64%-kal magasabb mint a Csepel-Királyerdő környékén jellemző átlagos négyzetméterár, ami 848 866 Ft. Ebben az épületben a lakások átlagára 11.15%-kal magasabb, mint a XXI. Csepel jelenlegi átlagos négyzetméterára, ami 928 972 Ft. Ebben az utcában a lakások átlagos négyzetméterára 19.01%-kal alacsonyabb, mint a a budapesti átlagos négyzetméterár, ami 1 275 000 Ft.

Ingatlanárak összehasonlítása

Átlagos hirdetési árak Cinege utca 4, XXI. Csepel, Budapest:

Az épület részletei

A Cinege utca 4 címen található a XXI. Csepel, Csepel-Királyerdő területén helyezkedik el, 9.03km-re a városközponttól (légvonalban).

Használja eszközünket online árajánlat kéréséhez

Értékelje lakását