Lakásárak: Bodzás utca 5 Budapest

Budapest · XXI. Csepel · Csepel-Királyerdő · Bodzás utca

1 045 425 Ft / m²

Árelemzés - ellenőrizze, mennyibe kerül egy lakás Budapest Bodzás utca 5

Ebben az épületben a lakások átlagára 0.0%-kal alacsonyabb, mint a Bodzás utca átlagos négyzetméterára, ami 1 045 425 Ft.. Ebben az épületben a lakások átlagára 23.16%-kal magasabb mint a Csepel-Királyerdő környékén jellemző átlagos négyzetméterár, ami 848 866 Ft. Ebben az épületben a lakások átlagára 12.54%-kal magasabb, mint a XXI. Csepel jelenlegi átlagos négyzetméterára, ami 928 972 Ft. Ebben az utcában a lakások átlagos négyzetméterára 18.01%-kal alacsonyabb, mint a a budapesti átlagos négyzetméterár, ami 1 275 000 Ft.

Ingatlanárak összehasonlítása

Átlagos hirdetési árak Bodzás utca 5, XXI. Csepel, Budapest:

Az épület részletei

A Bodzás utca 5 címen található a XXI. Csepel, Csepel-Királyerdő területén helyezkedik el, 8.61km-re a városközponttól (légvonalban).

Használja eszközünket online árajánlat kéréséhez

Értékelje lakását