Lakásárak: Krisztina körút 11 Budapest

Budapest · XII. Hegyvidék · Krisztinaváros · Krisztina körút

1 574 254 Ft / m²

Árelemzés - ellenőrizze, mennyibe kerül egy lakás Budapest Krisztina körút 11

Ebben az épületben a lakások átlagára 0.0%-kal alacsonyabb, mint a Krisztina körút átlagos négyzetméterára, ami 1 574 189 Ft.. Ebben az épületben a lakások átlagára 7.07%-kal magasabb mint a Krisztinaváros környékén jellemző átlagos négyzetméterár, ami 1 470 270 Ft. Ebben az épületben a lakások átlagára 0.65%-kal alacsonyabb, mint a XII. Hegyvidék jelenlegi átlagos négyzetméterára, ami 1 584 563 Ft. Ebben az utcában a lakások átlagos négyzetméterára 23.47%-kal magasabb, mint a a budapesti átlagos négyzetméterár, ami 1 275 000 Ft.

Ingatlanárak összehasonlítása

Átlagos hirdetési árak Krisztina körút 11, XII. Hegyvidék, Budapest:

Az épületben található lakások átlagára

Példa kalkuláció a Krisztina körút 11 címre, a jelenlegi hirdetési árak alapján.

3-szobás lakás, Krisztina körút 11

2026. 04. 23. · Felújítandó

123 816 480 Ft1 289 755 Ft / m²
96 méter
3 szoba
2. emelet

Az épület részletei

A Krisztina körút 11 címen található a XII. Hegyvidék, Krisztinaváros területén helyezkedik el, 9.62km-re a városközponttól (légvonalban).

Használja eszközünket online árajánlat kéréséhez

Értékelje lakását