Lakásárak: Városház utca 3 Budapest
Budapest · V. Belváros-Lipótváros · Belváros · Városház utca
Árelemzés - ellenőrizze, mennyibe kerül egy lakás Budapest Városház utca 3
Ebben az épületben a lakások átlagára 0.05%-kal alacsonyabb, mint a Városház utca átlagos négyzetméterára, ami 1 787 651 Ft.. Ebben az épületben a lakások átlagára 4.2%-kal magasabb mint a Belváros környékén jellemző átlagos négyzetméterár, ami 1 714 799 Ft. Ebben az épületben a lakások átlagára 1.87%-kal magasabb, mint a V. Belváros-Lipótváros jelenlegi átlagos négyzetméterára, ami 1 753 969 Ft. Ebben az utcában a lakások átlagos négyzetméterára 40.14%-kal magasabb, mint a a budapesti átlagos négyzetméterár, ami 1 275 000 Ft.
Ingatlanárak összehasonlítása
Átlagos hirdetési árak Városház utca 3, V. Belváros-Lipótváros, Budapest:
Az épület részletei
A Városház utca 3 címen található a V. Belváros-Lipótváros, Belváros területén helyezkedik el, 6.89km-re a városközponttól (légvonalban).
Használja eszközünket online árajánlat kéréséhez
Értékelje lakását