Lakásárak: Nádor utca 2 Budapest

Budapest · V. Belváros-Lipótváros · Lipótváros · Nádor utca

1 921 110 Ft / m²

Árelemzés - ellenőrizze, mennyibe kerül egy lakás Budapest Nádor utca 2

Ebben az épületben a lakások átlagára 0.0%-kal alacsonyabb, mint a Nádor utca átlagos négyzetméterára, ami 1 921 110 Ft.. Ebben az épületben a lakások átlagára 8.76%-kal magasabb mint a Lipótváros környékén jellemző átlagos négyzetméterár, ami 1 766 383 Ft. Ebben az épületben a lakások átlagára 9.53%-kal magasabb, mint a V. Belváros-Lipótváros jelenlegi átlagos négyzetméterára, ami 1 753 969 Ft. Ebben az utcában a lakások átlagos négyzetméterára 50.68%-kal magasabb, mint a a budapesti átlagos négyzetméterár, ami 1 275 000 Ft.

Ingatlanárak összehasonlítása

Átlagos hirdetési árak Nádor utca 2, V. Belváros-Lipótváros, Budapest:

Az épületben található lakások átlagára

Példa kalkuláció a Nádor utca 2 címre, a jelenlegi hirdetési árak alapján.

2-szobás lakás, Nádor utca 2

2026. 05. 03. · Jó állapotú

93 019 905 Ft2 067 109 Ft / m²
45 méter
2 szoba
2. emelet

Az épület részletei

A Nádor utca 2 címen található a V. Belváros-Lipótváros, Lipótváros területén helyezkedik el, 7.51km-re a városközponttól (légvonalban).

Használja eszközünket online árajánlat kéréséhez

Értékelje lakását