Lakásárak: Kristóf tér 6 Budapest

Budapest · V. Belváros-Lipótváros · Belváros · Kristóf tér

1 888 396 Ft / m²

Árelemzés - ellenőrizze, mennyibe kerül egy lakás Budapest Kristóf tér 6

Ebben az épületben a lakások átlagára 0.0%-kal alacsonyabb, mint a Kristóf tér átlagos négyzetméterára, ami 1 888 366 Ft.. Ebben az épületben a lakások átlagára 10.12%-kal magasabb mint a Belváros környékén jellemző átlagos négyzetméterár, ami 1 714 799 Ft. Ebben az épületben a lakások átlagára 7.66%-kal magasabb, mint a V. Belváros-Lipótváros jelenlegi átlagos négyzetméterára, ami 1 753 969 Ft. Ebben az utcában a lakások átlagos négyzetméterára 48.11%-kal magasabb, mint a a budapesti átlagos négyzetméterár, ami 1 275 000 Ft.

Ingatlanárak összehasonlítása

Átlagos hirdetési árak Kristóf tér 6, V. Belváros-Lipótváros, Budapest:

Az épületben található lakások átlagára

Példa kalkuláció a Kristóf tér 6 címre, a jelenlegi hirdetési árak alapján.

2-szobás lakás, Kristóf tér 6

2025. 02. 12. · Jó állapotú

155 222 346 Ft1 804 911 Ft / m²
86 méter
2 szoba
3. emelet

2-szobás lakás, Kristóf tér 6

2024. 06. 06. · Kiváló állapotú

221 703 951 Ft1 666 947 Ft / m²
133 méter
2 szoba
3. emelet

Az épület részletei

A Kristóf tér 6 címen található a V. Belváros-Lipótváros, Belváros területén helyezkedik el, 7.25km-re a városközponttól (légvonalban).

Használja eszközünket online árajánlat kéréséhez

Értékelje lakását