Lakásárak: Zápor utca 28 Budapest

Budapest · III. Óbuda-Békásmegyer · Óbuda · Zápor utca

1 417 089 Ft / m²

Árelemzés - ellenőrizze, mennyibe kerül egy lakás Budapest Zápor utca 28

Ebben az épületben a lakások átlagára 0.0%-kal alacsonyabb, mint a Zápor utca átlagos négyzetméterára, ami 1 417 089 Ft.. Ebben az épületben a lakások átlagára 17.76%-kal magasabb mint a Óbuda környékén jellemző átlagos négyzetméterár, ami 1 203 418 Ft. Ebben az épületben a lakások átlagára 16.08%-kal magasabb, mint a III. Óbuda-Békásmegyer jelenlegi átlagos négyzetméterára, ami 1 220 812 Ft. Ebben az utcában a lakások átlagos négyzetméterára 11.14%-kal magasabb, mint a a budapesti átlagos négyzetméterár, ami 1 275 000 Ft.

Ingatlanárak összehasonlítása

Átlagos hirdetési árak Zápor utca 28, III. Óbuda-Békásmegyer, Budapest:

Az épületben található lakások átlagára

Példa kalkuláció a Zápor utca 28 címre, a jelenlegi hirdetési árak alapján.

5-szobás lakás, Zápor utca 28

2026. 04. 25. · Kiváló állapotú

158 887 125 Ft2 118 495 Ft / m²
75 méter
5 szoba
2. emelet

4-szobás lakás, Zápor utca 28

2025. 02. 03. · Kiváló állapotú

137 016 750 Ft1 826 890 Ft / m²
75 méter
4 szoba
2. emelet

Az épület részletei

A Zápor utca 28 címen található a III. Óbuda-Békásmegyer, Óbuda területén helyezkedik el, 10.31km-re a városközponttól (légvonalban).

Használja eszközünket online árajánlat kéréséhez

Értékelje lakását