Lakásárak: Váradi utca 3 Budapest

Budapest · III. Óbuda-Békásmegyer · Óbuda · Váradi utca

1 392 909 Ft / m²

Árelemzés - ellenőrizze, mennyibe kerül egy lakás Budapest Váradi utca 3

Ebben az épületben a lakások átlagára 0.02%-kal alacsonyabb, mint a Váradi utca átlagos négyzetméterára, ami 1 393 122 Ft.. Ebben az épületben a lakások átlagára 15.75%-kal magasabb mint a Óbuda környékén jellemző átlagos négyzetméterár, ami 1 203 418 Ft. Ebben az épületben a lakások átlagára 14.1%-kal magasabb, mint a III. Óbuda-Békásmegyer jelenlegi átlagos négyzetméterára, ami 1 220 812 Ft. Ebben az utcában a lakások átlagos négyzetméterára 9.25%-kal magasabb, mint a a budapesti átlagos négyzetméterár, ami 1 275 000 Ft.

Ingatlanárak összehasonlítása

Átlagos hirdetési árak Váradi utca 3, III. Óbuda-Békásmegyer, Budapest:

Az épületben található lakások átlagára

Példa kalkuláció a Váradi utca 3 címre, a jelenlegi hirdetési árak alapján.

1-szobás lakás, Váradi utca 3

2026. 05. 18. · Jó állapotú

50 727 456 Ft1 491 984 Ft / m²
34 méter
1 szoba
2. emelet

Az épület részletei

A Váradi utca 3 címen található a III. Óbuda-Békásmegyer, Óbuda területén helyezkedik el, 10.89km-re a városközponttól (légvonalban).

Használja eszközünket online árajánlat kéréséhez

Értékelje lakását