Lakásárak: Tündérvár utca 5 Budapest
Budapest · III. Óbuda-Békásmegyer · Csúcshegy · Tündérvár utca
Árelemzés - ellenőrizze, mennyibe kerül egy lakás Budapest Tündérvár utca 5
Ebben az épületben a lakások átlagára 0.0%-kal alacsonyabb, mint a Tündérvár utca átlagos négyzetméterára, ami 1 524 903 Ft.. Ebben az épületben a lakások átlagára 56.96%-kal magasabb mint a Csúcshegy környékén jellemző átlagos négyzetméterár, ami 971 544 Ft. Ebben az épületben a lakások átlagára 24.91%-kal magasabb, mint a III. Óbuda-Békásmegyer jelenlegi átlagos négyzetméterára, ami 1 220 812 Ft. Ebben az utcában a lakások átlagos négyzetméterára 19.6%-kal magasabb, mint a a budapesti átlagos négyzetméterár, ami 1 275 000 Ft.
Ingatlanárak összehasonlítása
Átlagos hirdetési árak Tündérvár utca 5, III. Óbuda-Békásmegyer, Budapest:
Az épület részletei
A Tündérvár utca 5 címen található a III. Óbuda-Békásmegyer, Csúcshegy területén helyezkedik el, 14.87km-re a városközponttól (légvonalban).
Használja eszközünket online árajánlat kéréséhez
Értékelje lakását