Lakásárak: Sujtás utca 2 Budapest

Budapest · III. Óbuda-Békásmegyer · Aquincum · Sujtás utca

1 419 585 Ft / m²

Árelemzés - ellenőrizze, mennyibe kerül egy lakás Budapest Sujtás utca 2

Ebben az épületben a lakások átlagára 0.0%-kal alacsonyabb, mint a Sujtás utca átlagos négyzetméterára, ami 1 419 585 Ft.. Ebben az épületben a lakások átlagára 17.07%-kal magasabb mint a Aquincum környékén jellemző átlagos négyzetméterár, ami 1 212 551 Ft. Ebben az épületben a lakások átlagára 16.28%-kal magasabb, mint a III. Óbuda-Békásmegyer jelenlegi átlagos négyzetméterára, ami 1 220 812 Ft. Ebben az utcában a lakások átlagos négyzetméterára 11.34%-kal magasabb, mint a a budapesti átlagos négyzetméterár, ami 1 275 000 Ft.

Ingatlanárak összehasonlítása

Átlagos hirdetési árak Sujtás utca 2, III. Óbuda-Békásmegyer, Budapest:

Az épület részletei

A Sujtás utca 2 címen található a III. Óbuda-Békásmegyer, Aquincum területén helyezkedik el, 11.49km-re a városközponttól (légvonalban).

Használja eszközünket online árajánlat kéréséhez

Értékelje lakását