Lakásárak: Raktár utca 14 Budapest

Budapest · III. Óbuda-Békásmegyer · Óbuda · Raktár utca

1 392 859 Ft / m²

Árelemzés - ellenőrizze, mennyibe kerül egy lakás Budapest Raktár utca 14

Ebben az épületben a lakások átlagára 0.0%-kal alacsonyabb, mint a Raktár utca átlagos négyzetméterára, ami 1 392 796 Ft.. Ebben az épületben a lakások átlagára 15.74%-kal magasabb mint a Óbuda környékén jellemző átlagos négyzetméterár, ami 1 203 418 Ft. Ebben az épületben a lakások átlagára 14.09%-kal magasabb, mint a III. Óbuda-Békásmegyer jelenlegi átlagos négyzetméterára, ami 1 220 812 Ft. Ebben az utcában a lakások átlagos négyzetméterára 9.24%-kal magasabb, mint a a budapesti átlagos négyzetméterár, ami 1 275 000 Ft.

Ingatlanárak összehasonlítása

Átlagos hirdetési árak Raktár utca 14, III. Óbuda-Békásmegyer, Budapest:

Az épületben található lakások átlagára

Példa kalkuláció a Raktár utca 14 címre, a jelenlegi hirdetési árak alapján.

2-szobás lakás, Raktár utca 14

2026. 05. 14. · Kiváló állapotú

78 617 850 Ft1 572 357 Ft / m²
50 méter
2 szoba
3. emelet

3-szobás lakás, Raktár utca 14

2026. 05. 02. · Jó állapotú

90 970 944 Ft1 337 808 Ft / m²
68 méter
3 szoba
4. emelet

Az épület részletei

A Raktár utca 14 címen található a III. Óbuda-Békásmegyer, Óbuda területén helyezkedik el, 10.8km-re a városközponttól (légvonalban).

Használja eszközünket online árajánlat kéréséhez

Értékelje lakását