Lakásárak: Kenyeres utca 24 Budapest

Budapest · III. Óbuda-Békásmegyer · Óbuda · Kenyeres utca

1 417 041 Ft / m²

Árelemzés - ellenőrizze, mennyibe kerül egy lakás Budapest Kenyeres utca 24

Ebben az épületben a lakások átlagára 0.0%-kal alacsonyabb, mint a Kenyeres utca átlagos négyzetméterára, ami 1 417 041 Ft.. Ebben az épületben a lakások átlagára 17.75%-kal magasabb mint a Óbuda környékén jellemző átlagos négyzetméterár, ami 1 203 418 Ft. Ebben az épületben a lakások átlagára 16.07%-kal magasabb, mint a III. Óbuda-Békásmegyer jelenlegi átlagos négyzetméterára, ami 1 220 812 Ft. Ebben az utcában a lakások átlagos négyzetméterára 11.14%-kal magasabb, mint a a budapesti átlagos négyzetméterár, ami 1 275 000 Ft.

Ingatlanárak összehasonlítása

Átlagos hirdetési árak Kenyeres utca 24, III. Óbuda-Békásmegyer, Budapest:

Az épületben található lakások átlagára

Példa kalkuláció a Kenyeres utca 24 címre, a jelenlegi hirdetési árak alapján.

4-szobás lakás, Kenyeres utca 24

2024. 04. 02. · Kiváló állapotú

113 933 250 Ft1 519 110 Ft / m²
75 méter
4 szoba
2. emelet

Az épület részletei

A Kenyeres utca 24 címen található a III. Óbuda-Békásmegyer, Óbuda területén helyezkedik el, 10.36km-re a városközponttól (légvonalban).

Használja eszközünket online árajánlat kéréséhez

Értékelje lakását