Lakásárak: Domoszló köz 4 Budapest

Budapest · III. Óbuda-Békásmegyer · Óbuda hegyvidéke · Domoszló köz

1 595 632 Ft / m²

Árelemzés - ellenőrizze, mennyibe kerül egy lakás Budapest Domoszló köz 4

Ebben az épületben a lakások átlagára 0.0%-kal alacsonyabb, mint a Domoszló köz átlagos négyzetméterára, ami 1 595 632 Ft.. Ebben az épületben a lakások átlagára 6.57%-kal magasabb mint a Óbuda hegyvidéke környékén jellemző átlagos négyzetméterár, ami 1 497 308 Ft. Ebben az épületben a lakások átlagára 30.7%-kal magasabb, mint a III. Óbuda-Békásmegyer jelenlegi átlagos négyzetméterára, ami 1 220 812 Ft. Ebben az utcában a lakások átlagos négyzetméterára 25.15%-kal magasabb, mint a a budapesti átlagos négyzetméterár, ami 1 275 000 Ft.

Ingatlanárak összehasonlítása

Átlagos hirdetési árak Domoszló köz 4, III. Óbuda-Békásmegyer, Budapest:

Az épület részletei

A Domoszló köz 4 címen található a III. Óbuda-Békásmegyer, Óbuda hegyvidéke területén helyezkedik el, 14.03km-re a városközponttól (légvonalban).

Használja eszközünket online árajánlat kéréséhez

Értékelje lakását