Lakásárak: Diófa utca 21 Budapest
Budapest · III. Óbuda-Békásmegyer · Békásmegyer · Diófa utca
Árelemzés - ellenőrizze, mennyibe kerül egy lakás Budapest Diófa utca 21
Ebben az épületben a lakások átlagára 0.0%-kal alacsonyabb, mint a Diófa utca átlagos négyzetméterára, ami 1 272 586 Ft.. Ebben az épületben a lakások átlagára 16.31%-kal magasabb mint a Békásmegyer környékén jellemző átlagos négyzetméterár, ami 1 094 149 Ft. Ebben az épületben a lakások átlagára 4.24%-kal magasabb, mint a III. Óbuda-Békásmegyer jelenlegi átlagos négyzetméterára, ami 1 220 812 Ft. Ebben az utcában a lakások átlagos négyzetméterára 0.19%-kal alacsonyabb, mint a a budapesti átlagos négyzetméterár, ami 1 275 000 Ft.
Ingatlanárak összehasonlítása
Átlagos hirdetési árak Diófa utca 21, III. Óbuda-Békásmegyer, Budapest:
Az épület részletei
A Diófa utca 21 címen található a III. Óbuda-Békásmegyer, Békásmegyer területén helyezkedik el, 15.88km-re a városközponttól (légvonalban).
Használja eszközünket online árajánlat kéréséhez
Értékelje lakását