Lakásárak: Békahát utca 1 Budapest

Budapest · III. Óbuda-Békásmegyer · Csillaghegy · Békahát utca

1 373 725 Ft / m²

Árelemzés - ellenőrizze, mennyibe kerül egy lakás Budapest Békahát utca 1

Ebben az épületben a lakások átlagára 0.0%-kal alacsonyabb, mint a Békahát utca átlagos négyzetméterára, ami 1 373 725 Ft.. Ebben az épületben a lakások átlagára 5.15%-kal magasabb mint a Csillaghegy környékén jellemző átlagos négyzetméterár, ami 1 306 385 Ft. Ebben az épületben a lakások átlagára 12.53%-kal magasabb, mint a III. Óbuda-Békásmegyer jelenlegi átlagos négyzetméterára, ami 1 220 812 Ft. Ebben az utcában a lakások átlagos négyzetméterára 7.74%-kal magasabb, mint a a budapesti átlagos négyzetméterár, ami 1 275 000 Ft.

Ingatlanárak összehasonlítása

Átlagos hirdetési árak Békahát utca 1, III. Óbuda-Békásmegyer, Budapest:

Az épületben található lakások átlagára

Példa kalkuláció a Békahát utca 1 címre, a jelenlegi hirdetési árak alapján.

4-szobás lakás, Békahát utca 1

2026. 04. 21. · Felújítandó

118 970 390 Ft1 081 549 Ft / m²
110 méter
4 szoba
2. emelet

Az épület részletei

A Békahát utca 1 címen található a III. Óbuda-Békásmegyer, Csillaghegy területén helyezkedik el, 16.12km-re a városközponttól (légvonalban).

Használja eszközünket online árajánlat kéréséhez

Értékelje lakását