Lakásárak: Batthyány utca 28 Budapest

Budapest · III. Óbuda-Békásmegyer · Csillaghegy · Batthyány utca

1 390 320 Ft / m²

Árelemzés - ellenőrizze, mennyibe kerül egy lakás Budapest Batthyány utca 28

Ebben az épületben a lakások átlagára 0.0%-kal alacsonyabb, mint a Batthyány utca átlagos négyzetméterára, ami 1 390 309 Ft.. Ebben az épületben a lakások átlagára 6.42%-kal magasabb mint a Csillaghegy környékén jellemző átlagos négyzetméterár, ami 1 306 385 Ft. Ebben az épületben a lakások átlagára 13.88%-kal magasabb, mint a III. Óbuda-Békásmegyer jelenlegi átlagos négyzetméterára, ami 1 220 812 Ft. Ebben az utcában a lakások átlagos négyzetméterára 9.04%-kal magasabb, mint a a budapesti átlagos négyzetméterár, ami 1 275 000 Ft.

Ingatlanárak összehasonlítása

Átlagos hirdetési árak Batthyány utca 28, III. Óbuda-Békásmegyer, Budapest:

Az épület részletei

A Batthyány utca 28 címen található a III. Óbuda-Békásmegyer, Csillaghegy területén helyezkedik el, 13.9km-re a városközponttól (légvonalban).

Használja eszközünket online árajánlat kéréséhez

Értékelje lakását