Lakásárak: Aranypatak utca 91 Budapest

Budapest · III. Óbuda-Békásmegyer · Csúcshegy · Aranypatak utca

1 522 169 Ft / m²

Árelemzés - ellenőrizze, mennyibe kerül egy lakás Budapest Aranypatak utca 91

Ebben az épületben a lakások átlagára 0.0%-kal alacsonyabb, mint a Aranypatak utca átlagos négyzetméterára, ami 1 522 169 Ft.. Ebben az épületben a lakások átlagára 56.68%-kal magasabb mint a Csúcshegy környékén jellemző átlagos négyzetméterár, ami 971 544 Ft. Ebben az épületben a lakások átlagára 24.68%-kal magasabb, mint a III. Óbuda-Békásmegyer jelenlegi átlagos négyzetméterára, ami 1 220 812 Ft. Ebben az utcában a lakások átlagos négyzetméterára 19.39%-kal magasabb, mint a a budapesti átlagos négyzetméterár, ami 1 275 000 Ft.

Ingatlanárak összehasonlítása

Átlagos hirdetési árak Aranypatak utca 91, III. Óbuda-Békásmegyer, Budapest:

Az épület részletei

A Aranypatak utca 91 címen található a III. Óbuda-Békásmegyer, Csúcshegy területén helyezkedik el, 15.53km-re a városközponttól (légvonalban).

Használja eszközünket online árajánlat kéréséhez

Értékelje lakását