Lakásárak: Villa utca 10 Budapest

Budapest · XXII. Budafok-Tétény · Budafok · Villa utca

1 272 006 Ft / m²

Árelemzés - ellenőrizze, mennyibe kerül egy lakás Budapest Villa utca 10

Ebben az épületben a lakások átlagára 0.0%-kal alacsonyabb, mint a Villa utca átlagos négyzetméterára, ami 1 272 005 Ft.. Ebben az épületben a lakások átlagára 14.85%-kal magasabb mint a Budafok környékén jellemző átlagos négyzetméterár, ami 1 107 537 Ft. Ebben az épületben a lakások átlagára 14.96%-kal magasabb, mint a XXII. Budafok-Tétény jelenlegi átlagos négyzetméterára, ami 1 106 518 Ft. Ebben az utcában a lakások átlagos négyzetméterára 0.23%-kal alacsonyabb, mint a a budapesti átlagos négyzetméterár, ami 1 275 000 Ft.

Ingatlanárak összehasonlítása

Átlagos hirdetési árak Villa utca 10, XXII. Budafok-Tétény, Budapest:

Az épületben található lakások átlagára

Példa kalkuláció a Villa utca 10 címre, a jelenlegi hirdetési árak alapján.

2-szobás lakás, Villa utca 10

2026. 05. 03. · Jó állapotú

85 389 912 Ft1 255 734 Ft / m²
68 méter
2 szoba
4. emelet

Az épület részletei

A Villa utca 10 címen található a XXII. Budafok-Tétény, Budafok területén helyezkedik el, 10.98km-re a városközponttól (légvonalban).

Használja eszközünket online árajánlat kéréséhez

Értékelje lakását