Lakásárak: Romhányi József utca 16 Budapest

Budapest · XXII. Budafok-Tétény · Nagytétény · Romhányi József utca

1 226 546 Ft / m²

Árelemzés - ellenőrizze, mennyibe kerül egy lakás Budapest Romhányi József utca 16

Ebben az épületben a lakások átlagára 0.01%-kal alacsonyabb, mint a Romhányi József utca átlagos négyzetméterára, ami 1 226 688 Ft.. Ebben az épületben a lakások átlagára 12.88%-kal magasabb mint a Nagytétény környékén jellemző átlagos négyzetméterár, ami 1 086 565 Ft. Ebben az épületben a lakások átlagára 10.85%-kal magasabb, mint a XXII. Budafok-Tétény jelenlegi átlagos négyzetméterára, ami 1 106 518 Ft. Ebben az utcában a lakások átlagos négyzetméterára 3.8%-kal alacsonyabb, mint a a budapesti átlagos négyzetméterár, ami 1 275 000 Ft.

Ingatlanárak összehasonlítása

Átlagos hirdetési árak Romhányi József utca 16, XXII. Budafok-Tétény, Budapest:

Az épületben található lakások átlagára

Példa kalkuláció a Romhányi József utca 16 címre, a jelenlegi hirdetési árak alapján.

3-szobás lakás, Romhányi József utca 16

2026. 05. 06. · Közepes állapotú

67 582 060 Ft965 458 Ft / m²
70 méter
3 szoba
földszint

Az épület részletei

A Romhányi József utca 16 címen található a XXII. Budafok-Tétény, Nagytétény területén helyezkedik el, 15.75km-re a városközponttól (légvonalban).

Használja eszközünket online árajánlat kéréséhez

Értékelje lakását