Lakásárak: Kertész utca 2 Budapest
Árelemzés - ellenőrizze, mennyibe kerül egy lakás Budapest Kertész utca 2
Ebben az épületben a lakások átlagára 0.01%-kal magasabb, mint a Kertész utca átlagos négyzetméterára, ami 1 285 557 Ft.. Ebben az épületben a lakások átlagára 16.08%-kal magasabb mint a Budafok környékén jellemző átlagos négyzetméterár, ami 1 107 537 Ft. Ebben az épületben a lakások átlagára 16.19%-kal magasabb, mint a XXII. Budafok-Tétény jelenlegi átlagos négyzetméterára, ami 1 106 518 Ft. Ebben az utcában a lakások átlagos négyzetméterára 0.83%-kal magasabb, mint a a budapesti átlagos négyzetméterár, ami 1 275 000 Ft.
Ingatlanárak összehasonlítása
Átlagos hirdetési árak Kertész utca 2, XXII. Budafok-Tétény, Budapest:
Az épületben található lakások átlagára
Példa kalkuláció a Kertész utca 2 címre, a jelenlegi hirdetési árak alapján.
4-szobás lakás, Kertész utca 2
2026. 05. 03. · Jó állapotú
Az épület részletei
A Kertész utca 2 címen található a XXII. Budafok-Tétény, Budafok területén helyezkedik el, 11.1km-re a városközponttól (légvonalban).
Használja eszközünket online árajánlat kéréséhez
Értékelje lakását