Lakásárak: Tápióbicske utca 19 Budapest

Budapest · XVII. Rákosmente · Rákoskeresztúr · Tápióbicske utca

1 140 590 Ft / m²

Árelemzés - ellenőrizze, mennyibe kerül egy lakás Budapest Tápióbicske utca 19

Ebben az épületben a lakások átlagára 0.01%-kal alacsonyabb, mint a Tápióbicske utca átlagos négyzetméterára, ami 1 140 665 Ft.. Ebben az épületben a lakások átlagára 11.5%-kal magasabb mint a Rákoskeresztúr környékén jellemző átlagos négyzetméterár, ami 1 022 931 Ft. Ebben az épületben a lakások átlagára 11.34%-kal magasabb, mint a XVII. Rákosmente jelenlegi átlagos négyzetméterára, ami 1 024 397 Ft. Ebben az utcában a lakások átlagos négyzetméterára 10.54%-kal alacsonyabb, mint a a budapesti átlagos négyzetméterár, ami 1 275 000 Ft.

Ingatlanárak összehasonlítása

Átlagos hirdetési árak Tápióbicske utca 19, XVII. Rákosmente, Budapest:

Az épületben található lakások átlagára

Példa kalkuláció a Tápióbicske utca 19 címre, a jelenlegi hirdetési árak alapján.

6-szobás lakás, Tápióbicske utca 19

2026. 04. 24. · Jó állapotú

188 304 000 Ft784 600 Ft / m²
240 méter
6 szoba
földszint

Az épület részletei

A Tápióbicske utca 19 címen található a XVII. Rákosmente, Rákoskeresztúr területén helyezkedik el, 9.49km-re a városközponttól (légvonalban).

Használja eszközünket online árajánlat kéréséhez

Értékelje lakását