Lakásárak: Szöcske utca 6 Budapest

Budapest · XVII. Rákosmente · Rákoscsaba · Szöcske utca

1 142 656 Ft / m²

Árelemzés - ellenőrizze, mennyibe kerül egy lakás Budapest Szöcske utca 6

Ebben az épületben a lakások átlagára 0.0%-kal alacsonyabb, mint a Szöcske utca átlagos négyzetméterára, ami 1 142 626 Ft.. Ebben az épületben a lakások átlagára 13.28%-kal magasabb mint a Rákoscsaba környékén jellemző átlagos négyzetméterár, ami 1 008 734 Ft. Ebben az épületben a lakások átlagára 11.54%-kal magasabb, mint a XVII. Rákosmente jelenlegi átlagos négyzetméterára, ami 1 024 397 Ft. Ebben az utcában a lakások átlagos négyzetméterára 10.38%-kal alacsonyabb, mint a a budapesti átlagos négyzetméterár, ami 1 275 000 Ft.

Ingatlanárak összehasonlítása

Átlagos hirdetési árak Szöcske utca 6, XVII. Rákosmente, Budapest:

Az épületben található lakások átlagára

Példa kalkuláció a Szöcske utca 6 címre, a jelenlegi hirdetési árak alapján.

3-szobás lakás, Szöcske utca 6

2025. 05. 10. · Jó állapotú

76 849 760 Ft960 622 Ft / m²
80 méter
3 szoba
földszint

Az épület részletei

A Szöcske utca 6 címen található a XVII. Rákosmente, Rákoscsaba területén helyezkedik el, 9.81km-re a városközponttól (légvonalban).

Használja eszközünket online árajánlat kéréséhez

Értékelje lakását