Lakásárak: Gázló utca 12 Budapest

Budapest · XVII. Rákosmente · Rákoscsaba-Újtelep · Gázló utca

1 140 934 Ft / m²

Árelemzés - ellenőrizze, mennyibe kerül egy lakás Budapest Gázló utca 12

Ebben az épületben a lakások átlagára 0.0%-kal alacsonyabb, mint a Gázló utca átlagos négyzetméterára, ami 1 140 941 Ft.. Ebben az épületben a lakások átlagára 35.82%-kal magasabb mint a Rákoscsaba-Újtelep környékén jellemző átlagos négyzetméterár, ami 840 017 Ft. Ebben az épületben a lakások átlagára 11.38%-kal magasabb, mint a XVII. Rákosmente jelenlegi átlagos négyzetméterára, ami 1 024 397 Ft. Ebben az utcában a lakások átlagos négyzetméterára 10.51%-kal alacsonyabb, mint a a budapesti átlagos négyzetméterár, ami 1 275 000 Ft.

Ingatlanárak összehasonlítása

Átlagos hirdetési árak Gázló utca 12, XVII. Rákosmente, Budapest:

Az épületben található lakások átlagára

Példa kalkuláció a Gázló utca 12 címre, a jelenlegi hirdetési árak alapján.

4-szobás lakás, Gázló utca 12

2026. 05. 03. · Jó állapotú

155 152 650 Ft1 034 351 Ft / m²
150 méter
4 szoba
1. emelet

5-szobás lakás, Gázló utca 12

2026. 05. 03. · Jó állapotú

147 531 900 Ft983 546 Ft / m²
150 méter
5 szoba
földszint

Az épület részletei

A Gázló utca 12 címen található a XVII. Rákosmente, Rákoscsaba-Újtelep területén helyezkedik el, 9.35km-re a városközponttól (légvonalban).

Használja eszközünket online árajánlat kéréséhez

Értékelje lakását