Lakásárak: Demjén utca 10 Budapest

Budapest · XVII. Rákosmente · Rákoscsaba-Újtelep · Demjén utca

1 160 508 Ft / m²

Árelemzés - ellenőrizze, mennyibe kerül egy lakás Budapest Demjén utca 10

Ebben az épületben a lakások átlagára 0.0%-kal alacsonyabb, mint a Demjén utca átlagos négyzetméterára, ami 1 160 508 Ft.. Ebben az épületben a lakások átlagára 38.15%-kal magasabb mint a Rákoscsaba-Újtelep környékén jellemző átlagos négyzetméterár, ami 840 017 Ft. Ebben az épületben a lakások átlagára 13.29%-kal magasabb, mint a XVII. Rákosmente jelenlegi átlagos négyzetméterára, ami 1 024 397 Ft. Ebben az utcában a lakások átlagos négyzetméterára 8.98%-kal alacsonyabb, mint a a budapesti átlagos négyzetméterár, ami 1 275 000 Ft.

Ingatlanárak összehasonlítása

Átlagos hirdetési árak Demjén utca 10, XVII. Rákosmente, Budapest:

Az épületben található lakások átlagára

Példa kalkuláció a Demjén utca 10 címre, a jelenlegi hirdetési árak alapján.

6-szobás lakás, Demjén utca 10

2026. 04. 25. · Felújítandó

125 594 460 Ft697 747 Ft / m²
180 méter
6 szoba
földszint

Az épület részletei

A Demjén utca 10 címen található a XVII. Rákosmente, Rákoscsaba-Újtelep területén helyezkedik el, 9.47km-re a városközponttól (légvonalban).

Használja eszközünket online árajánlat kéréséhez

Értékelje lakását